E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret Altyapı Çözümlerimiz İle Sanal Mağazanızı Hemen Açın

MUWWEN e-ticaret yazılımları ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, internet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hizmet kapsamında tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği tarafımızdan karşılanır. Size düşen ürünlerinizi ekleyip satışlara başlamak olacaktır.


Mükemmel SEO Uyumu

E-ticaret için en önemli faktörlerden Arama Motoru Optimizasyonunu MUWWEN otomatik olarak gerçekleştiriyor sizin yapmanız gereken SEO çalışmalarına yön vermek.

Anahtar Teslim E-Ticaret

Hosting, E-Posta, Güvenlik, Sanal POS altyapıları ve diğer hizmetler sizlere bir bütün olarak MUWWEN tarafından sunulur.

Ücretsiz Destek ve Eğitim

E-ticaret sitenizi yönetmek için hiçbir bilgi birikimine ihtiyacınız yok. Destek sistemi ve uzman destek ekibimizle yanınızdayız.

Entegrasyonlarla Güçlenin

Ürün tedarik, ek modüller, ek araçlar veya ERP, muhasebe, CRM gibi dış yazılımları MUWWEN sisteminize entegre ederek e-ticaretinizi daha etkin ve daha kolay yönetebilirsiniz.

Güçlü Pazarlama Araçları

MUWWEN beraberinde bir çok pazarlama ve kampanya modeli ile gelir. Bu modül ve araçları kullanarak e-ticaret sitenizde istediğiniz gibi bir satış stratejisi geliştirebilirsiniz.

2000+ E-Ticaret Referansı

E-Ticaret Paketleri 2015’ten bugüne gelen tecrübesi ile; 81 ilde, onlarca farklı sektörde toplam 200 üzerinde firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Kolay Kullanım ve Yönetim

MUWWEN ile e-ticaret’e başlamak çok kolay. Aynı gün kurulum ve hazır temalarımız ile hemen satışa başlayabilirsiniz.

99.99% Uptime Oranı

Yüksek uptime oranı ile sitenizi her an yayında tutuyoruz. Afet önlemli ve güç yedekli datacenter sayesinde elektrik kesintileri v.s. gibi olumsuz durumlardan etkilenmezsiniz.